Jak stałem się szczęśliwy w jednej chwili?

SUKCES SUKCES SUKCES!!!

KAŻDY CIĄGLE O TYM SUKCESIE A MI SIĘ WYDAJĘ, ŻE LUDZIOM SIĘ W GŁOWACH POPRZESTAWIAŁO. SUKCES? CZYM WŁAŚCIWIE JEST SUKCES?

SUKCESEM DLA MNIE JEST TO, GDZIE TERAZ JESTEM, MIMO ŻE ZMIERZAM WYŻEJ, DALEJ JESTEM W GRZE. SUKCESEM DLA MNIE JEST TO, ŻE PO RAZ KOLEJNY (MIMO SZCZEREJ NIECHĘCI) POSZEDŁEM NA TRENING, ŻE JESTEM O KROK DALEJ. SUKCES TO DLA MNIE RODZINA, KTÓRA TĘSKNI KIEDY MNIE NIE MA, CIESZY SIĘ KIEDY JESTEM I WSPIERA KIEDY MAM CIĘŻSZY DZIEŃ (BO TAKI ROWNIEZ MI SIĘ ZDARZA)

SUKCES TO, KIEDY DOWIADUJĘ SIĘ, ŻE INNYM SIĘ DOBRZE WIEDZIE. CIESZĘ SIĘ Z ICH SZCZĘŚCIA.

SUKCES TO, KIEDY MOGĘ ŚWIADOMIE POWIEDZIEĆ – NIE POTRZEBUJĘ WSZYSTKIEGO ALE SIĘGAM PO TO, CZEGO POTRZEBUJĘ  I JESTEM CORAZ BLIŻEJ. UWIERZ MI, ŻE TAKI SUKCES TO SZCZĘŚCIE. DZIĘKI TAKIM SUKCESOM JESTEŚMY W STANIE OSIĄGNĄĆ TO CZEGO NAPRAWDĘ POTRZEBUJEMY I CIESZYĆ SIĘ KAŻDYM DNIEM.

A TERAZ ZASTANÓW SIĘ… CZEGO OD ŻYCIA CHCESZ? OSIĄGNIĘCIA „SUKCESU” CZY SZCZĘŚLIWEGO JEGO PRZEŻYCIA? 🙂

Temat na tyle ważny, że wymaga akcentu. I właśnie dlatego napisałem go DUŻYMI LITERAMI 🙂 Jeśli ciężko Ci się czyta to, cóż … Osiągnąć sukces też nie jest lekko 😉

Owocnych przemyśleń! 🙂

Twój tytuł idzie tutaj

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

2 komentarze

 1. Dariusz Mietlicki

  Zgadzam się Michał!!! Na każdy sukces składa się masa porażek. A i tak sukces nie jest czymś za czym się goni tylko czymś co się przyciąga poprzez to kim się staje. Dzięki za inspirację!

  Odpowiedz
  • Michał Stencel

   To ja bardzo dziękuję za komentarz! Bardzo mi miło, że poświęcił Pan czas. Sukces to bardzo indywidualna sprawa. Uważam, że ludzie za bardzo się skupiają nad tą kwestią i nie mam tutaj na myśli, że nie warto planować. Wydaje mi się,że zbyt dużo czasu i energii tracimy na analizowanie a zbyt mało na działanie, na cieszenie się samą drogą do sukcesu. Przecież to, że podjęliśy się wyzwania, że się rozwijamy to samo w sobie jest sukcesem! Może to dziwne ale właśnie taki miałem zamiar – pokazać, że można odnieść sukces dzięki radości drogi do naszego zaplanowanego sukcesu:) Prawdziwa radość płynie z dziłania i nikt temu nie zaprzeczy 🙂

   Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *